Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Charytatywny koncert dla Julki. Nie może was zabraknąć!

› Społeczeństwo ponad rok temu    9.11.2017
Anna Twardowska
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż. Zdjęcie - arch. rodzinne

Młodzi utalentowani wykonawcy wystąpią dla 9-letniej Julki Mikołajczak z Gostynia, od urodzenia walczącej z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.

 

Julka, mimo że nie może chodzić i oddycha przy pomocy respiratora, cały czas dzielnie walczy z chorobą. Obecnie uczy się w szkole podstawowej. I teraz ma szansę na wyleczenie, bo pojawił się wreszcie lek Nusirensen na rdzeniowy zanik mięśni. Niestety, podanie Julce leku w Polsce nie jest możliwe, dlatego dziewczynka musi korzystać z leczenia w Belgii, które nie jest jednak refundowane przez NFZ. Ważna jest każda pomoc.

17 listopada 2017 r. (piątek) o godz. 20.00 w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury „HUTNIK” odbędzie się koncert charytatywny "Akustycznie, rozrywkowo, klimatycznie i klasycznie…".

W koncercie wystąpią: Paweł Jakub Wojtasiewicz - kontratenor, akompaniament, aranżacje, opieka artystyczna; Katarzyna Kujawa – fortepian; Anna Klecha – wokal; Katarzyna Karalus – wokal; Agnieszka Stawska – wokal; Zuzanna Kurpisz – wokal; Marianna Dorna – wokal; Matylda Gallerne – wokal; Anna Raus – wokal; Piotr Wojtyniak – wokal; Konrad Kaczmarek – wokal; Krzysztof Łęcki – wokal; Aleksandra Juskowiak – wokal.

Organizatorami koncertu są Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO”. W czasie koncertu wolontariusze Stowarzyszenia „DZIECKO” będą kwestować na rzecz Julki w ramach zbiórkę publiczną (nr zbiórki MSWiA 2017/4496/OR) „Głosem serca – dla Julki”. 


Przypominamy, że cały czas potrzebne są środki na leczenie tej dzielnej dziewczynki.

Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia „DZIECKO” nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem „Dla Julki”.

Można również przekazać SMS-a charytatywnego pod numer 75 165 o treści „POMOC  8060”(bez nazwiska – to numer dla Julki). Koszt SMS-a to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Podopiecznego.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ goska
ponad rok temu ocena: 100%  3
Wysłalam sms.Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piotr K.
ponad rok temu ocena: 100%  2
Wyslalem sms.Pozdawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
ponad rok temu ocena: 100%  1
Wysłałem sms . Może jeszcze ktoś ? Piszcie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji