Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Chłopiec potrzebuje wsparcia. Czas ucieka...

› Społeczeństwo ponad rok temu    30.10.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Thitaree Sarmkasat

- Jestem mamą i mam wspaniałe dzieci. Od 7 lat opiekuję się synem, który jest bardzo chory. Mimo to, codziennie rano przemierza autem do szkoły 25 km. Po południu wraca tą samą trasą. Dla bezpieczeństwa musi jeździć w specjalnym foteliku samochodowym. I tak każdego dnia – mówi mama niepełnosprawnego chłopca, jednocześnie prosząc o pomoc.

 

Koszt fotelika wraz z oprzyrządowaniem to 11 000 złotych. Czasu jest niewiele. Mimo że termin przedłużono, to kwota musi zostać zebrana do końca listopada. 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wspierając akcję Stowarzyszenia „DZIECKO” „Podróż za jeden uśmiech”, gorąco zachęca do wpłaty na rzecz 7-letniego niepełnosprawnego chłopca z powiatu gostyńskiego (rodzina prosi o anonimowość). Jej celem jest zebranie sześciu tysięcy złotych na wsparcie zakupu fotelika samochodowego CARROT 3 dla siedmiolatka. 

Jak dokonać wpłaty?

Stowarzyszenie „DZIECKO” w Banku BGZ BNP Paribas S.A.

nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 (z dopiskiem „podróż”).

Aktualizacja, 30 października:

Sprawa jest bardzo ważna. W imieniu rodziny chłopczyka, prosimy o pomoc. Dla nas to tylko złotówka, dla niego - szansa na normalność. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!