Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Szlachetna Paczka. Wkrótce otworzą bazę rodzin

› Społeczeństwo ponad rok temu    10.11.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wolontariusze Szlachetnej Paczki podczas ubiegłorocznego finałuWolontariusze Szlachetnej Paczki podczas ubiegłorocznego finału fot. A. Twardowska

Już w przyszłym tygodniu Szlachetna Paczka otwiera bazę rodzin, którym można pomóc.

 

Od 18 listopada śledźcie stronę www.szlachetnapaczka.pl. Tam poznacie historię i potrzeby tych osób. Macie jeszcze czas na zastanowienie.

Gdy baza będzie otwarta, wystarczy zapoznać się z daną historią i wybrać rodzinę, której chcemy pomóc. Paczka nie musi być darem jednej, czy dwóch osób. Mogą ją tworzyć całe rodziny, firmy lub szkoły.

Darczyńca otrzymuje wsparcie wolontariusza – opiekuna rodziny, który jest z nią w kontakcie. W dniu finału Darczyńca dostarcza paczki do wskazanego magazynu. Następnie poprzez wolontariusza otrzymuje relację z doręczenia prezentów. 

Tak było w ubiegłym roku - KLIK.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!