Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zebrane środki mają być przeznaczone na zakup windy dla chłopca

ponad rok temu    25.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż

Siedmioletni Mikołaj Talarczak urodził się jako zdrowe dziecko z ciąży bliźniaczej. Szczęście nie trwało zbyt długo, ponieważ już po tygodniu okazało się, że jego malutkie ciałko musi walczyć z sepsą o własne życie.

 

Aktualnie chłopiec ma 7 lat i cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe. Tata zrezygnował z pracy, by mógł opiekować się całodobowo chorym synem, mama pracuje jako pielęgniarka. Jako rodzina radzą sobie świetnie, jednak Mikołaj rośnie i robi się coraz cięższy. Mieszkają w domu dwurodzinnym na pierwszym piętrze. Codzienne wnoszenie wózka i Mikołaja robi się bardzo uciążliwe. Szacowany koszt zamontowania windy to 100 tysięcy złotych. Winda w tym przypadku to nie dobro luksusowe, a konieczność przy tego typu chorobie.

Chłopiec i jego rodzina nie zostaną z tym sami. Izabela Gogół - Konury oraz komitet społeczny Tęczowej Armii zapraszają na na charytatywny maraton indoor cycling’owy, który odbędzie się 24 lutego w Piaskach. To drugie tego typu wydarzenie, bowiem w kwietniu ubiegłego roku chętni wsiedli na rowery i „wykręcili” pieniądze na leczenie i rehabilitację Szymona z Kościana.

Tym razem dochód w całości zostanie przekazany na zakup windy dla Mikołaja Talarczaka z Piasków. Zbiórka jest zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem 2017/4446/KS.

- Podczas czterogodzinnego wydarzenia będziecie mieć okazję w świetnym towarzystwie i niesamowitej atmosferze spalić setki kalorii, a przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym – zapowiada Izabela Gogół – Konury, instruktorka. Lekcje będą prowadzone przez ośmiu wykwalifikowanych instruktorów indoor cycling’u. - 


Co należy zrobić, aby zarezerwować rower?

1. Wysłać zgłoszenie zawierające dane uczestnika (imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, miejscowość) na adres e-mailowy krecimydlamikolaja@gmail.com.

2. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem udziału w maratonie dokonać w przeciągu 3 dni od daty zgłoszenia wpłaty wpisowego w wysokości 80 zł na konto:

42 1600 1462 1026 4873 8000 0001 Fundacja Absolwent.

W tytule przelewu należy wpisać „KRĘCIMY DLA MIKOŁAJA”

3. Przesłać potwierdzenie zapłaty na adres: krecimydlamikolaja@gmail.com

Wszelkie pytania możecie kierować na w/w adres e-mailowy oraz pod numer telefonu 665 246 678


Chcesz przelać jakąś kwotę i tym samym wspomóc leczenie chłopca i jego siostry? Zrobisz to w ten sposób:

Fundacja Absolwent nr konta: 42 1600 1462 1026 4873 8000 0001 Bank PNB Paribas

koniecznie z dopiskiem: dla Mikołaja Talarczaka

Na uczestników czeka około 80 rowerków. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku, wpisując "Kręcimy dla Mikołaja"

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!