Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Jednym sercem dla Zuzi - koncert charytatywny. To już dziś! Patronat

› Społeczeństwo ponad rok temu    22.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Zuzia Loman z Gostynia Zuzia Loman z Gostynia  fot. Arch. prywatne/fotomontaż

Zuzia Loman to niespełna sześcioletnia mieszkanka Gostynia. Mała dziewczynka z wielkim i walecznym serduszkiem. Od momentu urodzin zmaga się bowiem z wieloma ograniczeniami, bólem i trudnościami, które każdego dnia stara się pokonywać.

 

Jej największym przeciwnikiem jest dziecięce porażenie mózgowe, ale oprócz tego cierpi z powodu niedorozwoju ciała modzelowatego oraz niedojrzałości centralnego układu nerwowego. Dopiero od niedawna zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki. Wymaga jednak jeszcze wielu miesięcy, być może lat ćwiczeń, pracy i zaangażowania pomocnych dłoni, by stać się jak najbardziej samodzielną.

O Zuzi pisaliśmy już w materiale, dotyczącym przekazywania 1% podatku - CZYTAJ TUTAJ.

Niebawem odbędzie się koncert charytatywny dla Zuzi. Organizatorzy zapraszają 22 kwietnia (niedziela), o godz. 18.00, do kościoła pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu. Wystąpi zespół wspólnoty KEFAS ze Śremu. 

- Koncert, na który bardzo serdecznie zapraszamy, ma się przyczynić do wsparcia finansowego długiej i żmudnej rehabilitacji Zuzi. Ona, ta mała i bezbronna, zdana całkowicie na innych - każdego dnia staje do walki i nie zamierza się poddać – mówi Sylwia Urbańska, organizatorka.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!