Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jeszcze się nie rozliczyłeś z fiskusem? Pamiętaj przekazać 1 % dla potrzebujących

› Społeczeństwo ponad rok temu    14.03.2017
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Przekaż 1 % podatku mieszkańcom powiatu gostyńskiegoPrzekaż 1 % podatku mieszkańcom powiatu gostyńskiego

Rehabilitacja – to najczęściej pojawiająca się odpowiedź na pytanie, na co potrzebne będą środki, pochodzące z 1% podatku, przekazywanego przez mieszkańców naszego powiatu? Szczytem marzeń okazuje się być korzystanie z usług fizjoterapeuty w domu lub wyjazd na turnus.

Takie potrzeby mają bohaterzy naszych artykułów, w których namawiamy do przekazywania tej małej części swojego podatku. Po raz kolejny apelujemy do Czytelników o okazanie serca. Wierzymy, że każdy z naszych Czytelników dokona słusznego wyboru, zgodnego z głosem własnego serca.

 


Przekaż potrzebującym 1%!!!!
Przy wypełnianiu formularza PIT-37 pamiętaj o wypełnieniu rubryki nr 124 wpisując nr KRS, natomiast w pkt. 126: cel szczegółowy 1%. Tutaj należy wpisać najpierw uwaga! numer, a dopiero potem nazwisko lub pseudonim konkretnej osoby.

Należy pamiętać, iż 1% to nie jest darowizna. Dzięki takiemu prawu, każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować, do kogo trafi część podatku dochodowego, który powinien zapłacić państwu. Ta część podatku nie idzie z naszej kieszeni. Jeśli nie zdecydujemy się na przekazanie 1%, podatek za dany rok trafi do państwowej kasy.

 


Do pobrania: Tabela z danymi osób, którym można przekazać 1 % podatku


 

 

 

 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ antek
ponad rok temu ocena: 100%  1
Trzeba dać!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji