Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nie umie prosić o pomoc, ale bardzo jej potrzebujePatronat

› Społeczeństwo ponad rok temu    24.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zuzia Loman z najbliższymiZuzia Loman z najbliższymi fot. A. Twardowska

Łzy wzruszenia popłynęły już na początku muzycznego spotkania, zorganizowanego charytatywnie dla sześcioletniej Zuzi Loman z Gostynia. Wiele osób otworzyło serca i pojawiło się w kościele pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu. Była także bohaterka spotkania, która – mimo obaw o nadwrażliwy słuch – towarzyszyła słuchaczom aż do końca koncertu.

 

W świątyni wystąpił zespół wspólnoty KEFAS ze Śremu, a spotkanie było inicjatywą Sylwii Urbańskiej. Wolontariuszom udało się zebrać 2 686 zł. - Dziękuję wszystkim, którzy się w to zaangażowali, pomagali i przyszli, aby wziąć udział i złożyć swój drogocenny dar, z którego będzie mogła korzystać Zuzia – mówi Sylwia Urbańska.

Organizując ten koncert, wolontariusze chcieli, aby wyjątkowa forma uwielbienia Pana przełożyła się na pomoc dla dziewczynki, która chociaż nie umie o nią prosić - bardzo jej potrzebuje. Zuzia zachowywała się bardzo dzielnie i została do samego końca. Nic dziwnego – tego dnia otoczyło ją grono kochających bliskich i nowych przyjaciół.

Zebrane środki przeznaczone będą na rehabilitację Zuzanny. Turnusy, z których korzysta, są dla niej ważne w walce o sprawność fizyczną. - Bardzo dziękuję wszystkim obecnym na koncercie charytatywnym oraz księdzu proboszczowi, pani Sylwii Urbańskiej, jej wspaniałym ludziom i zespołowi Kefas za ten piękny koncert, zorganizowany dla naszej córki - mówi pani Jolanta, mama dziewczynki. 

Historię Zuzi przeczytacie w bieżącym wydaniu Życia Gostynia. Szerszą relację z koncertu umieścimy natomiast w kolejnym, wyjątkowo sobotnim (28 kwietnia) wydaniu.


Chcesz pomóc Zuzi i przelać na jej subkonto kilka złotych?

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Nr konta: 8989 4400 0300 0020 8820 0000 10

Tytuł przelewu: darowizna Zuzanna Loman 213/L

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!