Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Przekaż 1% podatku - swój 1% dobra

› Społeczeństwo 3 miesiące temu    13.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Przekaż 1% podatku - swój 1% dobraPrzekaż 1% podatku - swój 1% dobra fot. fotomontaż ŻG/arch. prywatne

Jak co roku skompletowaliśmy dla was opisy osób, na które można przekazać 1% podatku. Skupiamy się głównie na osobach z terenu powiatu gostyńskiego, ale na naszej liście znajdziecie pojedyncze osoby, które mimo że mieszkają poza jego granicami, są z nim związane – mają tu rodziny lub kiedyś mieszkały w okolicy.

 

Z akcją informacyjną ruszyliśmy około dziesięć lat temu. Wtedy na naszej liście widniało kilka nazwisk. Dziś jest ich o wiele, wiele więcej. Niektóre z dzieci są z nami od samego początku. Rodzice przekonują, że kwoty zebrane z 1% mają ogromne znaczenie, pozwalają wyjechać na turnus rehabilitacyjny, skorzystać z pomocy specjalistów lub zakupić lekarstwa. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do przekazywania części swojego podatku właśnie na którąś z opisanych przez nas osób.

 


Do pobrania: Tabela z danymi osób, którym można przekazać 1 % podatku


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sowa
3 miesiące temu 1
1% wszyscy go potrzebują.W okropnym kraju żyjemy.Jest kasa na wszystko , tylko brak na leczenie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji