Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rozkręcamy akcję. Przekaż swój 1% dobra

› Społeczeństwo ponad rok temu    19.01.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przekaż 1% podatku na dzieci z terenu powiatu gostyńskiego Przekaż 1% podatku na dzieci z terenu powiatu gostyńskiego

Ruszamy z naszą coroczną akcją „Przekaż swój 1% dobra”. Znacie kogoś z terenu powiatu gostyńskiego, na kogo można przekazać 1% podatku? Dajcie nam znać poprzez jedną z opcji: wiadomość prywatną na profilu facebookowym, kontakt telefoniczny lub wiadomość mailową.

 

W ubiegłym roku na łamach naszego tygodnika opisaliśmy prawie 50 sylwetek dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy liczyli na wasze wsparcie. Dzięki wpisaniu ich numerów KRS w odpowiedniej rubryce przy zeznaniu podatkowym, umożliwiliście im rehabilitację i wyjazdy na turnusy, na które czasem brakuje pieniędzy. Osób potrzebujących jest tak wiele, że postanowiliśmy podzielić listę nazwisk na kilka części. Te będą się pojawiały na łamach naszego tygodnika przez kilka tygodni. Należy pamiętać, iż 1% to nie jest darowizna. Każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować, do kogo trafi część podatku dochodowego, który powinien zapłacić państwu. Ta część podatku nie idzie z naszej kieszeni. Jeśli nie zdecydujemy się na przekazanie 1%, podatek za dany rok trafi do państwowej kasy.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do dalszej współpracy. Przypominamy też, że umieszczenie zdjęcia wraz z danymi, związanymi w przekazywaniem 1%, jest zupełnie darmowe.

Znasz osobę z terenu pow. gostyńskiego, na którą można oddać 1% podatku? Daj nam znać poprzez:

wiadomość prywatną na profilu facebookowym (Życie Gostynia lub gostynska.pl),

kontakt telefoniczny (65 572 74 00),

wiadomość mailową na adres a.twardowska@zycie-gostynia.pl

Wasze dziecko/członek rodziny w poprzednich latach już znaleźli się na łamach naszego tygodnika? Będziemy wam wdzięczni za kontakt i potwierdzenie, że i w tym roku chcecie współpracować.

Czytaj także: W ciszy wzniosą „światełko do nieba”.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!