Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ruszyła kolejna licytacja dla Tobiasza. Rodzina serdecznie wszystkim dziękuje

› Społeczeństwo ponad rok temu    25.01.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotomontaż

Po raz trzeci już na fanpage'u Fundacji KA 4 resPect można licytować gadżety, z których pieniądze trafią do Tobiasza z Chwałkowa zmagającego się z ciężką chorobą genetyczną - link do aukcji TUTAJ.

W rodzinie, w skład której wchodzą: chłopak, jego mama, tata oraz starszy brat, dwie ostatnie osoby również chorują. Do tego doszły także problemy finansowe, gdyż mieszkańcy Chwałkowa utrzymuje się w zasadzie tylko z renty głowy rodziny, środków z pomocy społecznej oraz pensji, którą przynosi do domu brat Tobiasza.

Dlatego rodzinie przyda się każda możliwa pomoc, nie tylko udzielona poprzez udział w internetowej licytacji, ale także wpłaty na specjalne subkonto przygotowane przez fundację - szczegóły znajdziesz u dołu strony.

Za całe dobre, które trafia do jej syna dziękuje pani Agnieszka, mama Tobiasza.

– Naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Jestem wdzięczna z całego serca wszystkim, którzy coś dla nas zrobili – mówi wzruszona mama.

Więcej czytaj w aktualnym wydaniu "Życia Gostynia".

Pieniądze dla Tobiasza można nadal wpłacać na subkonto udostępnione przez Fundację KA4resPect - nr subkonta: 94 1750 1136 0000 0000 3865 5876, w tytule wpisując TOBIASZ

Chcesz wiedzieć, co się stało z Twoimi bliskimi - przyjdź do muzeum

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!